İçeriğe geç

Yalıköy Kurye

Yalıköy Kurye
Yalıköy Kurye

Bir yerden başka bir yere çok kısa süreler içerisinde teslim edilmesi gereken önemli evrak ve belgelerinizin güvenli ve tam zamanında teslim edilmesi konusunda Yalıköy kurye olarak yıllardır kaliteli bir teslimat hizmetini siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Firmamızı tercih eden müşterilerimizle yakından ilgilenen firmamız daima müşteri memnuniyetini önemsemekte ve çalışmalarını bu doğrultuda sürekli olarak geliştirmekte ve yenilemektedir.

Yalıköy kurye olarak yıllardır alanında profesyonel çalışanlarımız ile daima memnun kalacağınız şekilde teslimat hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Önemli evrak ve belge gibi paketlerinizin çok kısa süreler içerisinde dilediğiniz adreslere teslim edilmesi konusunda iletişim numaramızdan çok kolay bir şekilde firmamıza ulaşabilirsiniz.

Firmamız bünyesinde çalışmakta olan müşteri temsilcilerimiz, gönderimde bulunmak istediğiniz paketiniz için en uygun olan gönderi tarifesini seçmeniz konusunda özverili bir şekilde siz değerli müşterilerimize yardımcı olmaktadır.

Müşteri temsilcimiz ile beraber planlamış olduğunuz zaman aralığında teslim alınan paketleriniz Yalıköy kurye çalışanlarımız tarafından güvenli bir şekilde dilediğiniz adreslere istenilen zaman aralığında teslim edilmektedir.

Teslimat sürecine giren paketleriniz hakkında firmamız tarafından daima detaylı bilgilendirme yapılmakta ve paketinizin son durumu hakkında bilgi verilmektedir.

Müşteri memnuniyetini esas alarak çalışmalarını daima bu alanda geliştirmeye özen gösteren Yalıköy kurye olarak güvenilirliğimizden ödün vermeden, çalışmalarımızı daima memnun kalacağınız bir kalitede yürütmekteyiz.

Firmamızı tercih eden müşterilerimize kapsamlı bir teslimat hizmeti sunmak adına birçok ürünün teslimatını kaliteli bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Yalıköy kurye tarafından teslimatı gerçekleştirilen ürünler genellikle şu şekildedir:

● Hediyelik eşyalar

● Kimlik

● Pasaport

● Küçük ve orta boy elektronik cihazlar

● Medikal malzemeler

● Çiçek buketleri

● Çeşitli evraklar ve belgeler.

Yalıköy Kurye Hizmeti

Teslimat sürecinde Yalıköy kurye çalışanlarımızın ve trafikteki diğer vatandaşlarımızın can güvenliğini korumak adına çok ağır ve çok büyük olan ürünlerin taşımacılığını yapmamaktayız. Bunların dışında teslimatlarının yapılması resmi olarak yasaklanmış olan ürünlerin taşımacılığı da firmamız tarafından yapılmamaktadır.  Firmamızı tercih eden müşterilerimize ihtiyaç duydukları her an yardımcı olabilmek adına çalışmalarımızı 7/24 sürdürmekte olup, haftanın her saati memnun kalacağınız kalitede bir iş hizmetini siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Firmamızı tercih eden müşterilerimize sağlamış olduğumuz kurye seçeneklerimizi üç ayrı kategoride hizmetinize sunmaktayız. Bunlar:

● Standart kurye

● Acil kurye

● Vip kurye

Şeklindedir. Müşterilerimize daha kolay bir hizmet sunmak adına paketlerin aciliyet durumuna göre hazırlamış olduğumuz bu kurye seçenekleri sayesinde paketinizin hangi zaman aralığında teslim edilmesi gerektiğini seçebilirsiniz.

Seçeceğiniz kurye hizmetine göre teslimatların süresi değişiklik göstermektedir. Bu sebeple kurye seçiminizi yaparken teslim edilmesini istediğiniz paketinizin aciliyet durumunu da göz önünde bulundurmalı ve seçiminizi buna göre yapmalısınız.

● Standart kurye seçeneğimizde teslim edilmesini istediğiniz paketiniz gün içinde dilediğiniz adreslere güvenli bir şekilde teslim edilmektedir.

● Acil kurye seçeneğimizde teslim edilmesini istediğiniz paketleriniz 90-120 dakika arasında dilediğiniz adreslere güvenli bir şekilde teslim edilmektedir.

● Vip kurye seçeneğimizde teslim edilmesini istediğiniz paketleriniz 15-45 dakika arasında dilediğiniz adreslere güvenli bir şekilde teslim edilmektedir.

Sunmuş olduğumuz fiyat seçeneklerimiz kurye tercihinize göre değişiklik göstermektedir. Ancak müşterilerimize sağlamış olduğumuz iş hizmetlerimizi kurye tercihiniz fark etmeksizin daima kaliteli ve güvenilir bir şekilde yürütmekteyiz.

Hem ekonomik fiyat seçeneklerimizden faydalanmak hem de kaliteli bir teslimat hizmeti almak için firmamızı haftanın her günü dilediğiniz saatlerinde tercih edebilirsiniz.

Motor Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargoyu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp