Anasayfa » Bulgurlu Kurye

Bulgurlu Kurye

Bulgurlu kurye Üsküdar ilçesine, Anadolu hisarı ve Küçüksu tarafı bölgesinden Beykoz ilçesine, Çengelköy Nato yolundan da sınırdır. Birde Ümraniye ilçesine hizmet vermekten sevinç duyar. Diğer firmaya verecekleri miktarın biraz fazlasını vererek teslimatlarını Ümraniye moto kurye ile zamandan tasarruf ederek hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirler.  Şimdi diyorsunuz ki ha o başka. Ne demek başka.? İstanbul içinde bunu yapabilecek başka bir firma yüzde doksan bulamazsınız. 

Moto kurye olarak bizler ilçeler arasında ger gün gidip olarak bizler ilçeler arasında ger gün gidip gelerek bir bağ olduk. Bu işi için yola çıktık. Böylece iki taraf ta mutlu olacak İnşallah.Semt içinden İstanbul tarafına doğru yollayacağınız her türlü işiniz için bizi çekinmeden arayın. Gelecek olarak motosikletli kuryelerin haklarını savunuyoruz. Tem otoban yolu ve eski İstanbul yolu üzerinden geçen bu bölge sahil şeridi olarak geçmektedir. Burası önceleri hatırımıza gelmeyen bir yer idi.

Trafikte pek çok sorun ile mücadele eden motosikletli kuryeleri kapsayan çözüm önerilerimiz:
1- Motosikletli kuryeler mesleğe başlamadan evvel eğitime tabi tutulup sertifika verilmelidir.
2- Yeterlilik belgesi; kişisel becerilerin takibi denetimi araç muayeneleri mevsimler etkene göre çalışma standartları belirlenmelidir.
3- Mesleki ilke esasları insani ölçülere uyarlanmalıdır.
4- Motosikletli kuryeler az tehlikeli meslek sınıfından yüksek tehlikeli meslek sınıfına alınmalıdır.
5- Motosiklet ekipmanlarından ÖTV, KDV, Gümrük vergisi kaldırılmalıdır.
6- Motosikletler için park alanları yapılmalıdır.
7- Km – hız ve teslimat şartlarında can güvenliği göz önünde bulundurulmalıdır.
8- Katil bariyerler kaldırılarak motorcu dostu bariyerler yapılmalıdır.
9- Sipariş- teslimat öncesi ya da sonrası yaptırımlar, cezai şartlar düzenlenmelidir.

Bulgurlu kurye tam karşı kıyısında gene aynı belediye sınırlarına bağlı Çamlıca vardır. Üsküdar Belediyesi sınırları içinde kalan bölgenin ilçelerinden biridir. Sadece otobandan geçerken burasının tabelada ismini görüyorduk. Fiyatları diğer yerlere göre daha makul ve ucuz sayılmaktadır. Çünkü bu bölge tarafına daha çok gidip gelinmeye başlanmıştır. Sunmuş olduğumuz en güncel ve en teknolojik hizmetler ile daha çabuk ve daha hızlı servis sağlama noktasında başarı sağladık.

Bulgurlu motorlu kurye ile bbölge ve gittiğimiz her yerde bıraktığımız eşsiz izler sayesinde müşterilerimize güven aşıladık. Bize hem telefon hemde mail yolu ile ulaşabilirsiniz. Şimdilerde en son gittiğimizde buranın gayet güzel bir şekilde geliştiğini ve büyüdüğünü fark ettik. Çalıştığı sürece sağlam iş yapar. Derince motorlu kurye var olduğu ve çalıştığı sürece faydalı işler yapıyor. Ayrıca cep telefonundan 7/24 direk ve whatsapp üzerinden ulaşma imkanı vardır. Bu bölgede sahil kısmında bulunan deniz çok derin sulara sahip olduğu için buraya bu ismi verildiği bilinir.

Bu bölge ve gittiğimiz her yerde bıraktığımız eşsiz izler sayesinde müşterilerimize güven aşıladık. Darıca gibi yerlerde çalışma olanaklarımızı daha güzel seviyelere çıkartmış bulunmaktayız. Sunmuş olduğumuz bütün hizmetler ve fiyatları için bilgi alabilirsiniz. Motorlu kurye başladığı işi asla yarım bırakmaz. Güzel ve kendinden emin olmak için sağlığı unutmayın çalışan insanlar ve tüketen insanlar arasındaki fark nelerdir? Fakat çalışmaya devam ederiz, ne zamana kadar evet çalışma ancak ölene kadar devam eder. 

Bulgurlu acil kurye, iletişim olarak bize çok kolay şekilde ulaşabilirsiniz. Sunmuş olduğumuz bütün hizmetler ve fiyatları için bilgi alabilirsiniz. Bize hem telefon hemde mail yolu ile ulaşabilirsiniz. İstanbul kurye fiyatları diğer yerlere göre daha makul ve ucuz sayılmaktadır. Çünkü bu bölge tarafına daha çok gidip gelinmeye başlanmıştır. Sunmuş olduğumuz en güncel ve en teknolojik hizmetler ile daha çabuk ve daha hızlı servis sağlama noktasında başarı sağladık. Bu bölge ve gittiğimiz her yerde bıraktığımız eşsiz izler sayesinde müşterilerimize güven aşıladık.

İstanbul hizmeti sizin çok işinize yarayacak. İstanbul Derince Kurye yaşanan olaylardan etkilenmez. İstanbul Anadolu Yakasından ise normal lira civarında hizmet bedelimiz vardır. Üsküdar ilçesi ile bizim çalışma alanımız var. Kurye ayağımızın tozunuz hiç  yerde kalmadan işine devam ediyor. Çünkü bu bölge tarafına daha çok gidip gelinmeye başlanmıştır. Sunmuş olduğumuz en güncel ve en teknolojik hizmetler ile daha çabuk ve daha hızlı servis sağlama noktasında başarı sağladık. Bu bölge ve gittiğimiz her yerde bıraktığımız eşsiz izler sayesinde müşterilerimize güven aşıladık.