İçeriğe geç

Bulgurlu Kurye

Bulgurlu Kurye
Bulgurlu Kurye

Tarihî bir semt olan Bulgurlu aynı zamanda Üsküdar’ın en büyük mahallesidir. Yeni yerleşim yerleriyle beraber nüfusu artan güzide semtimizde sakinlerimizin istek ve talepleri doğrultusunda firmamız taşımacılık alanında hizmet vermektedir. Semt semt hizmet vererek en hızlı ulaşımı sağlamak için çözüm üreten Acil Moto Kurye firmamız, bu bölgede Bulgurlu kurye olarak özenli bir şekilde çalışmalarını sürdürür. Alanında tecrübeli kadrosuyla en iyi hizmeti vermek için titizlikle çalışır.

Firmamız semt sakinlerimizin gönderilerini zamanında ve güvenli bir şekilde teslim etmek için çalışmalarını profesyonelce yürütür. Operatörlerimizden kuryelerimize bütün personelimizi dikkatle seçeriz. Bütün ekibimiz birbirine destek vererek en kaliteli taşımacılık hizmetini vermek için gayret eder.

Firmamız semt sakinlerimizin ihtiyaçlarına ve taleplerine odaklanarak farklı seçenekler sunar. Bulgurlu’dan bütün İstanbul’a gün içinde en uygun ve hızlı teslimatı sağlıyoruz. Gönderileriniz eğer motosiklete uygun değilse o zaman araba ile teslimat hizmeti veriyoruz. İstanbul dışına göndereceğiniz paketiniz varsa THY yollarının kargo hizmeti ile aynı gün içinde adrese teslim ediyoruz.

Gönderim hızına göre de ayrı seçenek sunuyoruz. Firmamız yılların verdiği tecrübe ile bu alandaki ihtiyaçları gözlemleyerek belirlediği seçenekler semt sakinlerimizin hayatını kolaylaştırır. Özellikle uygun fiyatlı olan normal seçeneğimiz çokça tercih edilir. Bu seçenekle dört saat içinde paketinizi adrese teslim edebiliyoruz. İki saat içinde olan daha hızlı seçeneğimiz ise express’tir. Çağrı merkezimizi aradığınız takdirde otuz dakikada kapınızda oluyoruz. İki saat içinde de paketi verdiğiniz adrese ulaştırıyoruz. Vip seçeneğimiz ise en acil olarak göndermek istediğiniz paket içindir. Yirmi beş dakikada adresinize gelip en geç bir buçuk saatte paketinizi alıcıya bırakıyoruz.

Bulgurlu Kurye Hizmeti

Bulgurlu kurye ile haftanın her günü, her saat diliminde hizmet veriyoruz. Yasal olarak engeli olmayan her paketi taşıyan firmamız, bireysel talepleri karşıladığı gibi kurumların ve şirketlerin de isteklerini yerine getirir. Evrak, sözleşme gibi şirketler arası gönderileri en hızlı şekilde ulaştırır. Kimlik, davetiye, dergi, tablet, yedek parça gibi çok farklı ürünü güvenli bir şekilde taşır.

Personelimiz, çağrı merkezimizi aradığınız andan itibaren adresinize gelebilmek için en kestirme yolları seçer. En kolay ve hızlı şekilde adresinize ulaşır. Kuryelerimiz bulundukları güzergâhla ilgili bütün konumlara hâkimdir. Sürüşteki dikkatleri, trafik kurallarına uygun hareketleri ile firmamızı en iyi şekilde temsil ederler. Yaptıkları işe gösterdikleri özen, firmamızı ileriye taşımaktadır. Daha iyisi için çalışan personelimiz müşteri odaklı hizmetimizin gereğini de yerine getirir. Paketi alırken ve alıcıya teslim ederken de hoşgörülü, güler yüzlü ve sempatik duruşuyla kişiye özel servisin gereğini yerine getirir.

Firmamız kullandığı araçların donanımına özen gösterir. Çünkü trafikte herhangi bir aksilik teslimatın gecikmesi anlamına gelir. Herhangi bir sorun yaşamamak adına motosikletlerin ve arabaların düzenli bakımı yapılır. Servise götürülür. Teknik elemanlarımız araçlarımızla en iyi şekilde ilgilenir. Eksiklerin giderilmesi, teknolojinin en iyi şekilde kullanılarak en yeni donanımların alınması hız ve güvenlik için gereklidir.

Gerek personeli ile gerekse kullandığı araç ve hizmet anlayışı ile en iyi hizmeti sunmaya çalışan Bulgurlu kurye verdiği uygun fiyatla da dikkatleri üzerine çeker. Kalite standartlarının üstünde hizmet sunmak için gece gündüz çalışan personelimiz, makul fiyatı belirlerken de bazı unsurlara dikkat eder:

  • Taşınacak ürünün ağırlığı
  • Taşınacak ürünün sayısı
  • Taşınacak ürünün adresi
  • Taşınacak ürünün türü.

Hizmetlerimizle alâkalı detaylı bilgiyi bize ulaşarak edinebilirsiniz.

Motor Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargoyu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp