İçeriğe geç

Tuzla Kurye

Tuzla Kurye
Tuzla Kurye

Tuzla kurye uygulamalarımızla İstanbul’un en doğusundaki ilçesi konumunda yer alan Tuzla’dan İstanbul’un diğer bütün ilçelerindeki adreslerine paketlerinizi taşıyoruz. İstanbul’un en eski ilçelerinden birisi olup 250 binden fazla nüfusa sahiptir. Çeşitli eğitim kurumları, üniversite kampüsleri, iş merkezleri, alışveriş merkezleri, liman işletmeleri ile birlikte birçok kamu kurumu da ilçededir. Bütün bunlarla birlikte Tuzla sanayisi de öne çıkmaktadır.

Tuzla’nın yoğun ve tempolu yaşantısı gün geçtikçe yeni ihtiyaçlara vesile olmakta, çeşitli sektörler çağın gereksinimlerine göre Tuzlalıların imdadına yetişmektedir. On yılı aşkın süre önce başlamış olduğumuz Tuzla kurye hizmetlerimiz de değişen yaşam koşullarının, şehirleşmenin ve tüketim alışkanlıklarının bir neticesi olarak varlığını devam ettirmektedir.

Tuzla kurye olarak bir adresten başka bir adrese taşınması gereken paketlerinizi belirteceğiniz adresten alıyor, istediğiniz adrese teslim ediyoruz. Her zaman bir telefon kadar uzağınızda bulunuyor, her nereden nereye taşıma yapılacaksa kusursuz bir deneyim yaşamanıza yardımcı oluyoruz. Bütün süreç hakkında sizleri bilgilendiriyor, aklınızın geride kalmamasını sağlıyoruz.

Tuzla kurye uygulamalarımız hem kurumsal hem de bireysel ihtiyaçlarda tercih edilebilir. Bizler her birisi kuryelik alanında deneyim sahibi, eğitimli, kendini sürekli geliştiren, daima en modern teknolojileri kullana, sertifikalı ve özverili bir ekiple çalışıyoruz. Uzman ekibimiz çağrı merkezimizde ve sahada başarıyla çalışmakta, iletişime geçtiğiniz anda bütün süreci kontrol altına alarak ihtiyacınızı çözmektedir.

Tuzla kurye olarak e-ticaret ürünlerinin, laptop, bilgisayar, tablet gibi elektronik ürünlerin, telefon, anahtar, bilet, davetiye, fatura, numune, yedek parça, tekstil, ilaç, çiçek, ehliyet, ruhsat, kimlik, anahtar gibi her türlü ürünün taşımasını yapıyoruz. Hatta dergi, basın, matbuat, davetiye gibi toplu dağıtım ürünlerinin birden çok adrese taşımasını da yapıyoruz.

Sektörde müşterilerimize sağlamış olduğumuz ayrıcalıkların başında zaman tasarrufu gelmektedir. Bizler sahada sizin adınıza zamanla yarışıyoruz. Yoğun ve engellerle dolu İstanbul trafiğinde en seri şekilde hareket ediyor, bütün adresleri zahmetsizce buluyoruz. Dakikalar içinde Tuzla ya da diğer yerlerdeki adresler arasında varış noktalarına ulaşıyoruz.

Tuzla Kurye Hizmeti

Tuzla genelinde taşımalarımızla güven veriyor, ürünlerinize en az sizler kadar hassasiyet gösteriyoruz. Özel taşıma alanlarımızda, gerekli bütün önlemleri alarak gerçekleştirdiğimiz taşımalarda paketlerinizin hiçbir zarar görmesine, karışmasına, hasar almasına, yıpranmasına mahal vermiyoruz. En hassas ve en değerli gönderilerinizi dahi güvenerek teslim edebilmenize yardımcı oluyoruz.

Tuzla kurye sektöründe her talebi karşılamak adına farklı kurye modelleriyle hizmet veriyoruz. Tuzla normal kurye, hızlı kurye, acil kurye, gece kurye gibi modellerimizle 7 gün, 24 saat aralıksız taşımacılık yapıyoruz. En uzak mesafeler arasında 45 ila 180 dakika arasında teslimat gerçekleştiriyoruz.

Tuzla kurye alanında ihtiyaçlarında kişi ve işletmelerin en çok merak ettiği konulardan birisi fiyatlar olmaktadır. Çoğu kez sabit bir fiyat bilgisi ya da fiyat tablosuyla karşılaşmak istense de kurye sektöründe her iş birtakım unsurlara göre ayrı ayrı fiyatlandırılmaktadır.

Motor Kurye fiyatlarımızı etkileten en temel unsur mesafedir. Mesafe, paketinizin teslim alındığı adres ile teslim edileceği adres arasındaki net kilometreye göre belirlenir. Mesafe arttıkça haliyle kurye fiyatları da artar.

Tuzla kurye fiyatlarında bir diğer etken kurye modelidir. Kurye modellerinde vaat edilen teslimat süresi kısaldıkça kurye fiyatları da artar. Bir diğer etken ise gönderinin özellikleridir. Firmamız daima en kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmeti en uygun fiyatla taçlandırmaktadır. Bu nedenle de Tuzla’nın en uygun fiyatlı kuryesi sizleri beklemektedir.

Motor Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargoyu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp