İçeriğe geç

Kurye Çağır

GSM

📱  0532 232 62 34

GSM

📱  0533 190 42 99

ADRES

Soğanlı, Kaan Sk. No:29 D:9, 34183 Bahçelievler/İstanbul

motkurder
Motor Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak kargo için Turkish Cargoyu tercih ediyoruz.

İnternet gün geçtikçe gelişim gösteren teknolojiler arasında yer almaktadır. Özellikle tek tıkla pek çok hizmetten yararlanma imkânı sunması, internetin güzel bir nimet haline gelmesini ve vazgeçilmez hizmetlerden biri olmasını sağlamıştır. İşte bir internet hizmeti de firmamız ile evlerinize geliyor. Bu hizmetimizin adı kurye çağır hizmetidir. Kurye çağırma hizmeti ile aramaya gerek kalmadan ve şubeye gitmeden evinize kurye çağırarak kargo işlemi yapabilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey kurye çağır hizmetinden faydalanmak için firmamızla iletişime geçmenizdir. Bizimle iletişime geçtiğinizde saniyeler içerisinde size cevap veriyoruz. Yararlanmak istediğiniz hizmet ile ilgili detaylı bir şekilde bilgi vererek aklınızda soru işareti kalmamasını sağlıyoruz.

Kurye çağır hizmetlerimizde anlaşma sağlamamız durumunda sizlerden ad, soy ad, adres ve gönderiniz hakkında bilgi alıyoruz. Aldığımız bilgilere göre gönderinizin özelliklerine en uygun motorumuzu belirliyoruz. Kısa süre içerisinde paylaşmış olduğunuz adrese ulaşım sağlıyoruz. Gönderinizi inceleyerek taşımak için uygun olup olmadığına karar veriyoruz.

Taşınmak için uygun olduğuna karar vermemiz durumunda hiç vakit kaybetmeden alıcının adresine doğru yola çıkıyoruz. Alıcının adresine ulaştıktan sonra gönderiyi doğru alıcıya teslim ediyoruz. Ardından hem göndericinin hem de hizmetlerimizden memnun kalıp kalmadığını ve hizmetlerimizden ne derece memnun kaldığını öğreniyoruz. Aldığımız değerlendirmeler neticesinde kendimizi her geçen gün biraz daha geliştirmeye çalışıyoruz.

Kurye çağır hizmetlerimizden yararlanarak pek çok gönderinizin alıcısına ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Taşıma hizmeti verdiğimiz ürünlerden bazıları şu şekildedir:

 • Teknolojik ürünler
 • Giyim, ayakkabı, aksesuar ve takı çeşitleri,
 • Yiyecek ve içecek çeşitleri,
 • Belge, fatura, dosya, evrak vb.
 • Kimlik, pasaport, ehliyet, ruhsat vb.
 • Cüzdan, para, kredi kartı vb.
 • Kişisel bakım ve kozmetik ürünleri,
 • Kırtasiye ürünleri,
 • Ev ve yaşam ürünleri,
 • Sağlık ürünleri,
 • Hediyelik eşya çeşitleri,
 • Petshop ürünleri,
 • Hobi, müzik ve resim ürünleri,
 • Bebek ve anne ürünleri,
 • Yedek parça çeşitleri,

Gibi daha birçok türden gönderinizi kısa süre içerisinde alıcısına ulaştırıyoruz. İşlemlerimizi her zaman titiz bir şekilde sürdürerek herhangi bir problem çıkmamasını sağlıyoruz.

Motor Kurye firması olarak her zaman güvenilir hizmetler sunarak adımızdan sık sık söz ettiriyoruz. Gönderinizin hemen alıcısına teslim edilmesi mi lazım? Merak etmeyin kaliteli hizmetlerimizle daima yanınızdayız. Kurye çağır hizmetlerimiz için bizimle iletişime geçmeniz durumunda dakikalar içerisinde adresinize gelip gönderinizi alarak alıcısına ulaştırmak için yola çıkıyoruz.

Gönderinizin sorunsuz bir şekilde alıcısına teslim edilmesi için alınması gereken tüm önlemleri eksiksiz bir şekilde alıyoruz. Önlemlerimize rağmen bir sorun ile karşı kalmanız durumunda daima yanınızda olarak sorunu kısa sürede hallediyoruz.

Kurye Çağır Fiyatları

Kurye çağır hizmetlerimizden yararlanmak isteyen kişilerin merak ettiği konulardan biri de fiyat konusudur. Motor Kurye olarak fiyatlarımızı her zaman makul aralıklarda tutup müşterilerimizi ekonomik açıdan da mutlu ediyoruz. Dönem dönem çok avantajlı teklifler sunarak kaliteli hizmetlerimizden yararlanmayan ve adımızı bilmeyen kimse kalmasın istiyoruz.

Bizimle iletişime geçerek kurye çağır hizmet fiyatlarımız ile ilgili daha net bir şekilde bilgi alabilirsiniz. Gönderinizin özellikleri, gönderinizin taşınmasını istediğiniz yer, gönderinizin taşınmasını istediğiniz motor modeli ve tercih ettiğiniz kurye hizmeti bilgilerini alarak size net bir fiyat bilgisi veriyoruz. Anlaşma sağlamamız durumunda işlemlerimizi başlatarak kaliteli bir şekilde hizmet veriyoruz. Telefon numaramızı arayarak, WhatsApp hattımıza mesaj göndererek veya iş yerimize gelerek hizmetlerimiz ile ilgili daha detaylı bir şekilde bilgi alabilir ve hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.

Call Now ButtonTıkla Ara - (0532) 232 62 34
×