İçeriğe geç

Kurye Çağır

ADRES

Soğanlı, Kaan Sk. No:29 D:9, 34183 Bahçelievler/İstanbul

Motosikletli Kuryeler Derneği üyesiyiz.
Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

İnternet gün geçtikçe gelişim gösteren teknolojiler arasında yer almaktadır. Özellikle tek tıkla pek çok hizmetten yararlanma imkânı sunması, internetin güzel bir nimet haline gelmesini ve vazgeçilmez hizmetlerden biri olmasını sağlamıştır. İşte bir internet hizmeti de firmamız ile evlerinize geliyor. Bu hizmetimizin adı kurye çağır hizmetidir. Kurye çağırma hizmeti ile aramaya gerek kalmadan ve şubeye gitmeden evinize kurye çağırarak kargo işlemi yapabilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey kurye çağır hizmetinden faydalanmak için firmamızla iletişime geçmenizdir. Bizimle iletişime geçtiğinizde saniyeler içerisinde size cevap veriyoruz. Yararlanmak istediğiniz hizmet ile ilgili detaylı bir şekilde bilgi vererek aklınızda soru işareti kalmamasını sağlıyoruz.

Kurye çağır hizmetlerimizde anlaşma sağlamamız durumunda sizlerden ad, soy ad, adres ve gönderiniz hakkında bilgi alıyoruz. Aldığımız bilgilere göre gönderinizin özelliklerine en uygun motorumuzu belirliyoruz. Kısa süre içerisinde paylaşmış olduğunuz adrese ulaşım sağlıyoruz. Gönderinizi inceleyerek taşımak için uygun olup olmadığına karar veriyoruz.

Taşınmak için uygun olduğuna karar vermemiz durumunda hiç vakit kaybetmeden alıcının adresine doğru yola çıkıyoruz. Alıcının adresine ulaştıktan sonra gönderiyi doğru alıcıya teslim ediyoruz. Ardından hem göndericinin hem de hizmetlerimizden memnun kalıp kalmadığını ve hizmetlerimizden ne derece memnun kaldığını öğreniyoruz. Aldığımız değerlendirmeler neticesinde kendimizi her geçen gün biraz daha geliştirmeye çalışıyoruz.

Kurye çağır hizmetlerimizden yararlanarak pek çok gönderinizin alıcısına ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Taşıma hizmeti verdiğimiz ürünlerden bazıları şu şekildedir:

 • Teknolojik ürünler
 • Giyim, ayakkabı, aksesuar ve takı çeşitleri,
 • Yiyecek ve içecek çeşitleri,
 • Belge, fatura, dosya, evrak vb.
 • Kimlik, pasaport, ehliyet, ruhsat vb.
 • Cüzdan, para, kredi kartı vb.
 • Kişisel bakım ve kozmetik ürünleri,
 • Kırtasiye ürünleri,
 • Ev ve yaşam ürünleri,
 • Sağlık ürünleri,
 • Hediyelik eşya çeşitleri,
 • Petshop ürünleri,
 • Hobi, müzik ve resim ürünleri,
 • Bebek ve anne ürünleri,
 • Yedek parça çeşitleri,

Gibi daha birçok türden gönderinizi kısa süre içerisinde alıcısına ulaştırıyoruz. İşlemlerimizi her zaman titiz bir şekilde sürdürerek herhangi bir problem çıkmamasını sağlıyoruz.

Motor Kurye firması olarak her zaman güvenilir hizmetler sunarak adımızdan sık sık söz ettiriyoruz. Gönderinizin hemen alıcısına teslim edilmesi mi lazım? Merak etmeyin kaliteli hizmetlerimizle daima yanınızdayız. Kurye çağır hizmetlerimiz için bizimle iletişime geçmeniz durumunda dakikalar içerisinde adresinize gelip gönderinizi alarak alıcısına ulaştırmak için yola çıkıyoruz.

Gönderinizin sorunsuz bir şekilde alıcısına teslim edilmesi için alınması gereken tüm önlemleri eksiksiz bir şekilde alıyoruz. Önlemlerimize rağmen bir sorun ile karşı kalmanız durumunda daima yanınızda olarak sorunu kısa sürede hallediyoruz.

Kurye çağır hizmetlerimizden yararlanmak isteyen kişilerin merak ettiği konulardan biri de fiyat konusudur. Motor Kurye olarak fiyatlarımızı her zaman makul aralıklarda tutup müşterilerimizi ekonomik açıdan da mutlu ediyoruz. Dönem dönem çok avantajlı teklifler sunarak kaliteli hizmetlerimizden yararlanmayan ve adımızı bilmeyen kimse kalmasın istiyoruz.

Bizimle iletişime geçerek kurye çağır hizmet fiyatlarımız ile ilgili daha net bir şekilde bilgi alabilirsiniz. Gönderinizin özellikleri, gönderinizin taşınmasını istediğiniz yer, gönderinizin taşınmasını istediğiniz motor modeli ve tercih ettiğiniz kurye hizmeti bilgilerini alarak size net bir fiyat bilgisi veriyoruz. Anlaşma sağlamamız durumunda işlemlerimizi başlatarak kaliteli bir şekilde hizmet veriyoruz. Telefon numaramızı arayarak, WhatsApp hattımıza mesaj göndererek veya iş yerimize gelerek hizmetlerimiz ile ilgili daha detaylı bir şekilde bilgi alabilir ve hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.

Dünyanın birçok noktasında kurye hizmetlerinde faaliyet gösteren firmalar bulunuyor. Ülkemizin de hemen hemen her bölgesinde bu hizmetlerden faydalanılıyor. Birçok kurye hizmet seçenekleri ile müşterilerin paket gönderimleri sağlanıyor. Acil gönderiler olsun günlük gönderimler olsun tüm paketler için kurye hizmet seçenekleri mevcut. İstediğiniz zaman kurye çağır yaparak bulunduğunuz noktadan kurye hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Bizlerde firma olarak bu sektör içerisinde hizmetler yapıyoruz.

Dilediğiniz zaman bu hizmetlerimizden faydalanabilir, memnuniyet duyabilirsiniz. Tüm kurye hizmet seçeneklerimiz üzerinde kuryelerimiz aracılığı ile gönderilerinizin teslimatlarınız gerçekleştiriyoruz. Büyük ya da küçük paketleriniz için uygun kurye araçlarımız bulunmaktadır. %100 müşteri memnuniyeti kazanacağınız hizmetlerimiz için bizler ile 7/24 irtibata geçebilirsiniz.

Birden fazla kurye hizmetlerinden faydalanmış olabilirsiniz. Çoğu sizlere memnuniyet kazandırırken çoğu da sizler için memnuniyet kazandırmayacak hizmetler sunabiliyor. Özellikle acil gönderilerin geç kalması ile bu memnuniyetsizlikler yaşanılabiliyor. Ayrıca paketlerin hasar görmesi de bu memnuniyetsizlikler içerisinde yer alan diğer bir etmendir. Her müşteri tam zamanında teslimatlar ister ve bu teslimatların güven içerisinde gerçekleşmesi arzu edilir. Bizler firma olarak siz müşterilerimiz için kurye hizmetlerimizi en hızlı şekilde gerçekleştiriyoruz.

Kuryelerimiz bu hızlarında aşırıya kaçmıyor ve paketlerinizin zarar görmemesini sağlıyor. Kaliteli kurye hizmetlerimizden faydalanmak istediğinizde kurye çağır ile bu hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Sizler için en iyi kalitede kurye hizmetlerimizi sunacağımızı belirtmek isteriz. Hiçbir müşterimize mağduriyet yaşatmayacak, gönderileri tam zamanında teslim edeceğiz. Dilediğiniz zaman kurye çağır yaparak bu hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Oldukça fazla tercih edilen kurye hizmetlerinde her firma doğru kalitede hizmetler sunmayabiliyor. Müşterilere mağduriyet yaşatıldığı gibi kişisel bilgilerini de risk altına alabiliyor. Hiç kimse böyle olumsuzlar yaşatacak firmalardan hizmet almak istemezler. En güvenilir kurye firmalarından hizmet almak isterseniz eğer bizlere ulaşabilirsiniz. Sizler için en kaliteli hizmetleri sunacağımızı garanti ederiz. Tüm kişisel bilgileriniz bizler ile güvende. İstenilen konumlara paketlerinizi gerekli kurye araçlarımız ile teslim ediyoruz.

Alanında uzman çalışanlarımız ile planlı işler yürüterek en doğru kurye hizmetleri sizlere kazandıracağız. Devamlı müşteri kitlemizde yer almak istediğinizde kurye çağır yaparak bizlere ulaşabilirsiniz. Her zaman müşteri memnuniyetlerini önemsiyor ve bu standartta hizmetler yürütüyoruz. Hasar görmeyecek şekilde paketlerinizi araçlarımıza yerleştiriyoruz. Tüm güvenlikli önlemlerini yaparak yollara çıkıyoruz. Teslimatları hassasiyetler ile yürütüyoruz ve böylece hasar görmemesi için gerekli çalışmalar yapıyoruz.

Kurye fiyatlarında rakamlar oldukça farklılıklar gösterecektir. Bir noktadan başka bir noktaya gönderilerin teslimatları yapılırken uzaklık fiyatlar üzerinde etkisini gösterecektir. Konumlar arası ne kadar uzaksa kurye hizmet fiyatları o kadar fazla olabiliyor. Konumlar arası ne kadar kısa ise kurye hizmetlerindeki fiyatlar az olacaktır. Bunlar çok uçuk rakamlar olmamakla birlikte farklı olabilecektir. Ayrıca kurye hizmet seçenekleri de fiyatları etkileyecek olan bir diğer faktörlerden birisidir. Paketlerin ağırlıkları, boyutları, aciliyetleri gibi birçok etkenler faklı fiyatlar oluşturacaktır.

Bizler firma olarak her kurye hizmet seçeneklerimizde en makul fiyatları sizler için sunacağız. Bütçelerini aşmayacak makul rakamlar ile rahatça bu kurye hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Kurye çağır ile en hızlı teslimatları sizlere sunacağız. Dilediğiniz zaman bu hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Hem en ekonomik hem en kaliteli hem de en güvenilir kurye hizmetlerimiz sizler için gerçekleştiriyoruz. 7/24 bizler ile iletişime geçerek bu eşsiz hizmetlerimizden faydalanabilir ve memnuniyetler kazanabilirsiniz. Güvenle paketlerinizi uygun fiyatlar ile istediğiniz adreslere teslim edeceğiz. Sizlerin memnuniyetleri sayesinde bizler başarı bir firma olarak hizmetler sunmaya devam edeceğiz.

Kurye Çağır
Kurye Çağır

Kurye Çağır Hizmeti

Son yıllarda zamanın önemi artıyor. Bu da farklı hizmet kollarına duyulan ihtiyacı ortaya çıkarıyor. Bu hizmet kollarından biri de kuryedir. Özellikle büyük şehirlerde yaşayanlar için kurye hizmeti almak can simidi gibidir. Gerek işverenler için gerekse bireysel gönderi yapmak isteyenler için yoğun trafikte bir semtten başka semte geçmek bile saatler alır. Zamandan tasarruf sağlayan bu hizmeti kullanmak artık çok daha kolaydır. Oturduğunuz yerden web sayfamızdaki kurye çağır sekmesine tıkladığınızda çok kolay bir şekilde hizmet talebinde bulunmuş olursunuz.

Kurye hizmetinin getirdiği avantajları bilen müşterilerimiz verdiğimiz, hızlı ve güvenilir hizmetten sıklıkla istifade eder. Biz de hem var olan müşterilerimizin temini hem de yeni müşterilerimizin aramıza katılması amacıyla her geçen gün hizmetteki kaliteli duruşumuzu geliştiriyoruz. Kalite standartlarının da üstünde hizmet vermeye gayret ediyoruz.

Kurye çağır bölümüne tıkladığınızda bizden hizmet almaya hazırsınız demektir. Hizmetlerimizin avantajlı yanlarını bilen müşterilerimiz, sıklıkla hizmet talebinde bulunur. Nedir bu avantajlar?

 • Hizmetimizin en önemli unsuru hızdır.
 • Güvenlidir.
 • Gizlilik ilkesine göre hareket edilir.
 • 24 saat hizmet devam eder.
 • Takip sistemi sayesinde gönderinin nerede olduğu anlaşılır.

Bu ve benzer avantajlar, müşterilerimizin kurye hizmetini tercih etmesini sağlıyor. Özellikle işverenler imzalanması gereken acil evrakları olduğunda, bankalar bir belgeyi teslim etmek istediğinde kurye hizmetine başvuruyor. Aynı şekilde bireysel gönderi yapmak isteyen kişiler için de zamandan tasarruf sağlayan hizmetimiz, en çok kullanılan uygulamalar arasındadır. Özellikle hediye göndermeyi düşünen ve hızlı bir şekilde alıcının adresinde olmasını arzu edenler, hemen kurye çağır bölümüne tıklayarak kuryelerimize nasıl ulaşabileceklerini görüyor.

Ekibimiz, en güvenilir hizmeti verir. Bu alanda çalışmalarını en iyi şekilde yürüten firmamız, gerek saha içindeki kuryelerimizi gerekse kurum içi personeli özenle seçer. Siz kurye çağır bölümüne tıklayıp hizmet almak için bize ulaştığınızda, bilgileriniz ilgili birim tarafından işlenir ve kuryelerimiz istediğiniz anda adresinizde olur. Gönderiyi alarak yine istediğiniz hızda alıcının adresine ulaştırır.

Trafik ne kadar yoğun olursa olsun, hangi mevsimde hizmet verilirse verilsin kuryelerimiz gönderi aldığında sorumluluk ondadır. Bu sorumluluğun bilinciyle hasara uğramadan, zarar görmeden teslimatı gerçekleştirir. Kurye çağır bölümünden firmamızın hizmetlerine ulaşan müşterilerimiz, nasıl bir hizmet verdiğimizi de kolaylıkla inceler.

Kuryelerimize emanet edilen gönderilerin içeriği farklı farklıdır. Müşterilerimiz her iş kolundan ve her semtten hizmet talep ettiği için çok farklı içerikteki ürünleri taşıyoruz. Kimi zaman kırılabilecek hassas bir hediye kimi zaman imzalanması gereken acil bir evrak teslimatı yapıyoruz. Kimden kime olursa olsun bütün gönderiler bizim için emanettir. Her bir gönderiyi özenle ve dikkatle taşıyoruz.

Firmamızın sunduğu 3 farklı gönderi seçeneği vardır. Normal kurye 210 ila 240 dakika arasında teslimat yaptığımız bir seçenektir. Express ise gün içinde normalden 2 kat daha hızlı gönderim yapmak isteyen kişilere göredir. 90 ila 120 dakika arasında ulaşım sağlanır. En acil durumlarda ise adresinize 30 dakika içinde gelip kuryemiz paketinizi alır ve en kısa sürede ortalama 45 ila 60 dakika arasında teslimatı sağlar. Farklı ihtiyaçlara göre farklı seçenekler sunduğumuz bütün bu hizmetlerin ortak noktası, müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaktır. Onların ihtiyaçlarına ve taleplerine göre hizmet verebilmektir. Bu hızlara göre de fiyatlar değişir. Müşterilerimiz kullandığı hizmet bedelini ödeyerek en uygun ve ekonomik kurye hizmeti almış olur.

Hizmetlerimizden istifade etmek için tek yapmanız gereken kurye çağır bölümüne tıklamanız. Bir tık kadar yakınız!

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp