İçeriğe geç

Zincirlikuyu Kurye

Zincirlikuyu Kurye
Zincirlikuyu Kurye

Zincirlikuyu kurye hizmetlerimizle Zincirlikuyu genelinde en acil ve en güvenli taşınmasını istediğiniz paketlerinizi taşıyoruz. Zincirlikuyu İstanbul’un en köklü yerleşim yerlerinden birisidir ve değişimine, gelişimine aralıksız devam etmektedir. Yaşam standartlarının değişmesi, hayat kalitesinin farklılaşması, iletişim ağının artması, alım gücünün şekillenmesi gibi etkenler beraberinde farklı sektörlere ihtiyaç doğurmuştur.

Zamanı en verimli biçimde kullanmak ve ihtiyaçlarını daha hızlı gidermek isteyenlerin taşımacılıktaki tercihi Zincirlikuyu kurye olmakta, firmamız yeni nesil çözümleriyle bölgenin lideri olmayı başarmaktadır. İlk günden bu yana kaliteden taviz vermeyerek her biri alanında eğitimli, sertifikalı, deneyim sahibi, işini özveriyle yapan, güler yüzlü bir ekiple çalışıyoruz.

Ekiplerimiz bakımları zamanında yapılan, tamamı genç, modelli, en modern donanımlara sahip motorlarla çalışmaktadırlar. Teknolojinin olanaklarını da kullanarak adres bulmada son derece başarılı olup Zincirlikuyuile İstanbul’un diğer bütün noktaları arasında kolaylıkla ulaşım sağlayabilmekte, istenen adreslere kısa sürede ulaşabilmektedirler.

Kurye uygulamalarımızın temel amacı müşteri ihtiyaçlarına tam manasıyla cevap vermektir. Bu kapsamda pek çok farklı kurye modeli geliştirmiş bulunuyoruz. Kurye modellerimiz arasından ihtiyacınıza en uygununu seçebilirsiniz.

Zincirlikuyu normal kurye modelimiz aynı gün içinde teslim edilmesini istediğiniz paketlerinize hitap etmektedir. Zincirlikuyu içinde ya da İstanbul’un herhangi bir noktasıyla Zincirlikuyu arasında normal kuryemizde 120 ile 180 dakikada teslimat yapılmakta, güvenli biçimde paketleriniz alıcısına ulaştırılmaktadır.

Zincirlikuyu hızlı kurye modelimizde daha acil talepleriniz karşılanmakta, iletişim kurduğunuzda paketinizin alınacağı adrese en yakın kuryemiz yönlendirilerek paketiniz teslim alınıp alıcı adresine doğru harekete geçilmektedir. 60 ila 90 dakika arasında teslimat yapılmaktadır.

Zincirlikuyu acil kurye modelimiz en acil ihtiyaçlarınıza cevap verecek niteliktedir. Tamamen kişiye özel çalışan acil kuryelerimiz Zincirlikuyu ile İstanbul’un diğer bütün adresleri arasında 45 ila 60 dakikada teslimat yapmayı başarmakta, en acil ihtiyaçlarınız dahi seri biçimde karşılanmaktadır.

Zincirlikuyu gece kurye modelimizle mesai saatleri dışında taşınması gereken gönderileriniz taşınmakta, akşamları, geceleri de kuryelerimiz sizin için yollarda bulunmaktadırlar. Böylece Motor Kurye talepleriniz 7 gün, 24 saat karşılanmış olmakta, günün her saati kurumsal ve bireysel ihtiyaçlarınız giderilebilmektedir.

Zincirlikuyu Kurye Hizmeti

Zincirlikuyu kurye hizmetlerimiz tamamen şehrimizin ve çağımızın ihtiyaçlarının karşılanmasına yöneliktir. Bu açıdan bütün bir İstanbulluların en büyük ihtiyacı hız ve zamandır. Herkes daha hızlı olmanın yollarını aramakta, zamandan kazanç sağlamaya çabalamaktadır. Oysa her gün insanlar saatlerini trafikte geçirmekte, en yakın noktalar arasında ulaşım sağlamak için dahi saatlerce bekleyebilmektedirler.

Zincirlikuyu kurye hizmetlerimiz son derece hızlıdır. Çalışan güvenliğini riske atmadan, modern motorlarımızla yoğun trafikte olabildiğince hızlı hareket ediyor, en seri şekilde Zincirlikuyu’daki adreslere ya da İstanbul’un herhangi bir yerindeki adreslere ulaşabiliyoruz. Böylece asli işlerinizle meşgul olurken bizler evrak, belge, hediye, yedek parça, kimlik gibi hemen bütün yasal gönderilerinizi taşıyor, ulaşması gereken yerlere ulaştırıyoruz.

Zincirlikuyu kurye alanında firmamızı öne çıkaran birçok husus vardır. Bunlardan birisi de fiyatlarımızın son derece uygun olmasıdır. Sektörde kurye fiyatlarımızı gönderilerinizin teslim alınacağı adres ile teslim edileceği adres arasındaki net mesafeye, kurye çeşitlerimize ve gönderi özelliklerine göre belirliyoruz.

Zincirlikuyu Kurye çağrı merkezimizi aradığınızda personellerimiz ilgili bilgileri talep edecekler ve ona göre net fiyat oluşturacaklardır. Kabul etmeniz halindeyse randevu saatinde kuryelerimiz önderinin alınacağı adreste olmaktadır. Her zaman bütçe dostu fiyat ilkemiz devam etmekte, bu nedenle de en uygun fiyatları müşterilerimiz firmamızda bulmaktadır.

Motor Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargoyu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp