İçeriğe geç

Ataköy Kurye

Ataköy Kurye
Ataköy Kurye

Ataköy kurye hizmetleri ile sektörde adından sık sık söz ettirmeyi başaran firmamız Motor Kurye, kaliteli hizmetleri ile her zaman yanınızda olmaya devam etmektedir. Profesyonel ekibimiz, son model motorlarımız ve donanımlı ekipmanlarımızla aradığınız hizmeti bulmanızda yardımcı oluyoruz. İstek ve beklentilerinize uygun pek çok çözüm seçeneği sunarak hizmetlerimizden tam anlamıyla memnun kalmanızı sağlıyoruz.

Ataköy kurye hizmetlerimizi haftanın her günü ve günün her saatinde sunarak ihtiyacınız olan her an yanınızda olmaya çalışıyoruz. Bize ulaşım sağlamanız durumunda en kısa süre içerisinde yanıt vererek dilediğiniz adrese ulaşım sağlıyoruz. Gönderinizi sorunsuz ve hızlı bir şekilde alıcısına teslim ederek sizleri çok mutlu ediyoruz.

Kurye hizmetlerimizi sizlere daha iyi bir şekilde sunabilmek için alanında uzman ve yeterli deneyime sahip kişileri bünyemizde bulunduruyoruz. Çalışanlarımıza düzenli bir şekilde eğitimler verip onları seviye testlerinden geçirerek alanlarında daha uzman hale gelmelerini sağlıyoruz.

Ataköy kurye hizmetlerimizi her zaman titiz bir şekilde sürdürüyoruz. Çalışmalarımız sırasında herhangi bir sorun yaşamamanız için alınması gereken her türlü önlemi eksiksiz bir şekilde alıyoruz. Önlemlerimize rağmen bir sorun yaşamanız durumunda her zaman yanınızda olarak sorunu dakikalar içerisinde halletmeye çalışıyoruz.

Ataköy Kurye Hizmeti

Ataköy kurye hizmetlerimizden yararlanarak pek çok türden gönderiniz için nakliye hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Nakliye hizmeti vermiş olduğumuz gönderi çeşitlerinden bazıları şu şekildedir:

 • Giyim, ayakkabı, takı, aksesuar ve çanta çeşitleri
 • Yiyecek ve içecek çeşitleri
 • Temizlik ürünleri
 • Kişisel bakım ve kozmetik ürünleri
 • Sağlık ürünleri
 • Para, cüzdan, ehliyet, ruhsat, pasaport vb.
 • Kırtasiye ürünleri
 • Yedek parça
 • Hobi, resim ve müzik ürünleri
 • Hediyelik eşya çeşitleri
 • Ev ve yaşam ürünleri
 • Teknolojik ürünler
 • Dosya, evrak, belge, fatura vb.

Gibi daha birçok türden gönderinizi Motor Kurye güvencesi ile alıcısına ulaştırıyoruz. Yanıcı ve patlayıcı özelliğe sahip olan ya da taşınması yasal olmayan gönderileriniz için taşıma hizmeti vermiyoruz. Bu sayede diğer gönderilerin ve kuryemizin güvenliğini sağlıyoruz.

Kurye hizmetlerimizi belirlemiş olduğumuz günde ve tarihte gerçekleştiriyoruz. Hizmetlerimizi titiz bir şekilde gerçekleştirerek zamandan tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Hizmetlerimizi bireysel ve kurumsal müşterilerimize sunuyoruz. Kurumsal firmalar ile anlaşma yaparak gönderilerinizi kısa süre içerisinde müşterilerine teslim ediyor ve mutlu olmalarını sağlıyoruz. Bu sayede hem satışlarınızın artmasını sağlıyor hem de iş yükünüzü büyük oranda hafifletiyoruz.

Kurye hizmetleri fiyatları kullanıcılar tarafından sık sık araştırılan ve oldukça merak edilen bir konudur. Ataköy kurye hizmetleri fiyatları anlaşma yapmış olduğunuz kurye firmasına göre değişkenlik göstermektedir. Bizler Motor Kurye firması olarak fiyatlarımız ile de müşterilerimizi her zaman çok mutlu etmeyi başarıyoruz. Bütçenize uygun oldukça makul fiyatlar sunarak sizlere ekonomik açıdan elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Ataköy kurye hizmetlerimiz ile ilgili yapmış olduğunuz değerlendirmelere çok önem veriyoruz. Aldığımız değerlendirme ve yorumlar neticesinde kendimizi her geçen gün biraz daha geliştirmek için çabalıyoruz. Teknolojide ortaya çıkan yenilikleri her zaman en yakından takip ederek modern bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Ataköy kurye hizmetlerimiz ile ilgili bilgi almak ya da avantajlı tekliflerimizden en iyi şekilde yararlanmak istiyorsanız yapmanız gereken işlemler oldukça basittir. İstediğiniz yerden ve istediğiniz zaman bize iletişim kanallarımızdan ulaşım sağlayabilirsiniz. Size dakikalar içerisinde cevap vererek faydalanmak istediğiniz hizmet ile ilgili detaylı bir şekilde bilgi veriyoruz. Aklınıza takılmış olan soruları yanıtlayarak endişelerinizi tamamen ortadan kaldırmaya çalışıyoruz.

Motor Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargoyu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp