Anasayfa » Blog » Esenler Kurye

Esenler Kurye

Esenler kurye her zaman iş için hazırdır. Bunun ile birlikte istediğiniz tüm adreslere bu ilçesi içerisinde en hızlı ulaşım derhal sağlanır. Örneğin, ilçenin iki farklı sınırı arasında yer alan adresler arasında zaman 25 dakikadır. Her türlü eşya gibi bir gönderinin ulaştırılması gerekiyorsa işte biz tam oradayız. Her zaman firmamız ile iletişime geçerek bizden hizmet talep edebilirsiniz. Yani biz en ucuz ve kaliteli sistemiz.

Esenler kurye firmamız oldukça büyük bir kitleye hitap etmektedir. Müşteriler için memnuniyetini, müşteri sürekliliğini prensip edinmektedir. Bu durum ve kapsamda acil ihtiyaçlarına en uygun taşıma ücretlerinde cevap vermektedir. Ücretlendirme paketin taşınacağı adresler arasındaki mesafeye göre değişmektedir. Yani çok ucuz hesap ile birlikte bölgenin en uygun fiyatını bizde bulacağınızdan emin olabilirsiniz. 

Esenler motorlu kurye ile birlikte İstanbul içi her tarafa gideriz. Yani bu hizmetleri belirli dönemlerde yoğunlaşıyorsa da sorun yoktur. Bu da belirli dönemlerde yoğunlaşan işler için yıl boyunca düzenli olarak sürer. Bölge dışında sizin hizmetlerde görev alacak personel maliyet açısından önemlidir. Paket ücreti km uzadıkça git gide daha artmaktadır. Gönderiniz teslim edildiği anda da sizi arkadaşlarımız tel veya mail ile bilgilendireceklerdir.

Esenler kurye olarak özellikle otogar tarafında çıkacak paketleri teslim ederiz Yani şehir dışına yollanacak paketleri otobüs şirketleri ile otogardan yolluyoruz. İstanbul içi her hangi bir yerden alınacak malzemeyi alıyoruz. Sizin adınıza otogar kurye ile otobüse veriyoruz. Sizde oradan gidip rahatça alabilirsiniz. Bizde en kısa sürede ihtiyacınız olan bir işi size ulaştırılmasını sağlayabiliriz. Böylece kargodan daha hızlı şekilde ürünler size ulaşır.

Esenler hızlı kurye ile ilçesinde arabalı hizmeti ile çok kolaylık sağlıyoruz. Yalnızca firmamıza ödemeniz gereken kira bedeli olur. Kiralama işinde ise durumlar değişiyor. Bunun dışında personele yapılacak maaş ve sigorta ödemesi gibi hususlar tamamıyla firmamızın sorumluluğundadır. Bu kiralama hizmetinden dilediğiniz zamanda ve dilediğiniz kadar süreyle yararlanabilirsiniz. Bu da bizim size verdiğimiz önemli drumdur.

Esenler kurye bütün bu ayrıcalıklı hizmetlerimizden yararlanmak için bize hemen ulaşın. Bizim için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçerek talebinizi ve adresinizi belirtmek. Akabinde personellerimiz gerekli işlemleri daha ilk başlatarak size ulaşır. Yani en kısa sürede paketinizi belirttiğiniz adresten teslim alacaktır. Bundan sonra da istediğiniz adrese dakikalar içerisinde hızlı ve güvenli biçimde il teslim edeceklerdir.