İçeriğe geç

Bostancı Kurye

Bostancı Kurye
Bostancı Kurye

İstanbul ili içerisinde hızlı ve güvenilir kargo hizmetinden yararlanmanızı sağlayan Bostancı kurye, gün içerisinde 15 ila 120 dakika içerisinde gönderilerinizin edilmesi için yanınızdadır. Dakikalarla yarıştığınız iş hayatınızda ya da son anda aldığınız hediyenin zamanında yerinde ulaşmasında güvenebileceğiniz bir hizmet sunan bizler, güler yüzlü ve profesyonel çalışma arkadaşlarımız ile her daim göreve hazırız.

Motor kurye tarafından sunulan tüm hizmetlere Bostancı kurye aracılığı ile kolayca ulaşabilirsiniz. Acil kurye ya da hızlı kurye seçeneklerimizden birini tercih ederek, talebinizle ilgili yapacağınız bir telefon görüşmesi ile paketinizin gönderi sürecini başlatıp en kısa sürede tamamlanmasını sağlıyoruz. Sadece Bostancı içerisinde değil, İstanbul’un tüm semtlerine hızlı ve güvenilir kurye hizmeti veriyoruz.

Hızlı kurye hizmetimiz, alanında uzman, profesyonel motosiklet sürücüleri tarafından verilmektedir. Bostancı kurye ailesinde yer alan tüm ekip arkadaşlarımız, trafikte saygı ilkesi ile çalışmalarını sürdürmekte, kural ve uygulamalara azami dikkat göstermektedir.

Artan araç sayısı ile birlikte özellikle belli bölgelerde ve zamanlarda oluşan trafik sıkışıklığından etkilenmemek için, gönderinizin alınacağı ve edileceği adres bilgileri alındıktan sonra en uygun rota belirlenmekte ve en uygun saatlere randevu oluşturulmaktadır. Bu sayede gönderinizin zamanında teslim edilmesi sağlanırken, çalışanlarımızın da güvenliği koruma altına alınmaktadır.

Bostancı kurye güvenli çalışma prensiplerini işine katı bir şekilde uygulaması, önceliğini güvenliğe ve müşteri memnuniyetine vermesi ile sektörde fark yaratan işlere imza atmaktadır.

Bostancı Kurye Hizmeti

Motor Kurye, içinde bulunduğumuz hız çağında, özellikle online kanallar aracılığı ile ticari faaliyet gösteren şirketlerin en çok tercih ettiği çözüm ortağı haline gelmiştir. Bünyesinde sunduğu hizmetlerden biri olan Bostancı kurye hizmeti sayesinde verilen bir sipariş dakikalar içerisinde alıcısında ulaşabilmektedir. Bu durum satış yapan firmanın hem güvenilirliğini hem de iş potansiyelini arttırmakta, şirketlerin kazançlarının artmasını sağlamaktadır.

Bostancı kurye sayesinde acil gönderileriniz 15 ila 45 dakika gibi kısacık bir süre içerisinde alıcısına teslim edilebilmektedir. 7/24 ulaşabileceğiniz çağrı merkezimiz üzerinden VIP kurye talebinizi iletmeniz durumunda, size en yakın kuryemiz bulunduğunuz yere gelerek paketinizi teslim alıp, hızlıca yola çıkacaktır.

Hayatınızı kolaylaştıracak hizmetlerimizden yararlanmak için aşağıda belirtilen birkaç küçük işlem vardır. Bunlar:

  • 7/24 çağrı merkezimizi arayarak, ne yönde bir talebiniz olduğunu bildirmelisiniz
  • Çağrı merkezimiz kayıt oluşturmak amacı ile isim, soy isim, kimlik numarası vb. bilgileri isteyecektir.
  • Bu bilgileri verdikten sonra gönderinizin içeriği, teslim alınacak ve teslim edilecek adres bilgileri istenecektir.
  • Talebinize en uygun saat ve rota ile adınıza bir randevu oluşturularak, hizmet için çıkan ücret tarafınızla paylaşılacaktır.
  • Eğer ücreti ve diğer detayları kabul ederseniz, moto kurye arkadaşımız, randevu saatinde bulunduğunuz bölgeye intikal edecektir.
  • İmza karşılığında oluşturulacak olan onay belgesi tarafınızla paylaşılacak ve paketiniz kuryemiz tarafından teslim alınarak yola çıkacaktır.
  • Yine telefon görüşmesinde belirtilen saatte teslimat adresine varacak olan kuryemiz, imza karşılığında paketinizi teslim edecektir.
  • Teslim sonrası her iki tarafa da bilgilendirme mesajı gönderilmektedir.

Servislerimizin ücretlendirmeleri paket içeriği, teslimat adresi vb. sebeplere bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Piyasa ücretleri ile eşdeğer bir ücretlendirme sunan firmamızda, alacağınız her hizmet için ekonomik çözümler sunmaktayız.

İşlerinizin aksamasını engellemek, saatler hatta günler süren kargo beklemelerini bitirmek için çalışıyoruz. İstanbul Bostancı’da Bostancı kurye hizmeti veren firmamızda, her geçen gün daha çok mutlu müşteriye ulaşmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Siz de uygun fiyatlarla, hızlı ve güvenilir kargoculuk arayışı içindeyseniz, en doğru yerdesiniz.

Motor Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargoyu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp