İçeriğe geç

Uçak Kargo

Acil Kurye
Uçak Kargo

Motor Kurye olarak uçak kargo hizmetimizle müşterilerimize pek çok yenilik sağlıyor, zaman, mekân sınırlarını minimum seviyelere indiriyoruz. Daha çok bozulabilen ürünler başta olmak üzere kırılma ihtimali bulunan, yaş meyve ve sebze, ilaç, kitap, yedek parça gibi pek çok farklı kategoride ürünü başarıyla taşıyoruz. Güçlü altyapımız ve geniş hizmet ağımızla 7 gün 24 saat hizmetlerimizden istifade edebilmenizi sağlıyoruz.

Zaman her zaman en büyük ihtiyaçlardandır ve zamanı daha verimli kullanabilmenin en etkin yollarından birisi hızdır. İnsanlık geçmişten bu yana daima daha hızlı olabilme adına çaba sarf etmiş, bunun neticesinde de uçakları geliştirmiştir. 17 Aralık 1903 tarihinde Wright kardeşlerin ilk kontrol edilebilir uçuş denemesi gerçekleştirilmiş, sadece 12 saniye süren bu uçuş denemesi büyük bir vizyon sağlayarak havayolu ulaşımının çok büyük gelişim kaydetmesine ve bugün akıl almaz seviyelere ulaşmasına vesile olmuştur. Sadece yolcu taşımada değil, yük taşımada da uçaklar kullanılmaya başlanmış, ülkemiz de bu gelişmelerden uzak kalmamıştır.

Bugün firmamızın sağlamış olduğu uçak kargo hizmetleri müşterilerinin en büyük beklentileri olan hız, güvenlik, kaliteli hizmet anlayışını bir arada sağlamaktadır.

Uçak kargo uygulamalarının sağlamış olduğu en büyük avantaj gönderilerin çok hızlı teslim edilebilmesidir. Geleneksel kargoculukta paketler karayoluyla, kamyonet tarzı araçlarla taşınırken hem zaman kaybı olmakta hem de istenmeyen sonuçlar ortaya çıkabilmektedir. Karayoluyla gönderilen kargolar bugün ülkemizin birçok ili arasında 3-4 günde, hatta bir haftadan uzun sürede tamamlanabilmektedir. Oysa pek çok zaman çok acil ihtiyaçlar olmakta, bu kadar beklemeye vakit olmamaktadır.

Firmamız saha ekibi ve çağrı merkezi personelleri tamamen çözüm odaklı çalışarak uçak kargo ile paketlerinizin en uzak illere dahi gönderilmesini sağlamaktadır. Kargo uygulamamızda taşımalarımız Türk Hava Yolları Kargo güvencesiyle olmakta, paketleriniz THY uçaklarıyla gidecekleri yere taşınmaktadır.

Uçak kargo için en temel gereksinim paketinizin alınacağı ve teslim edileceği şehirlerde havalimanı bulunmasıdır. Havalimanının bulunmadığı şehirlerde uçak kargodan yararlanmak mümkün değildir. Bugün ülkemizde 60’a yakın şehrimizin havalimanı vardır. Bu vesileyle bütün bu iller arasında acil paketleriniz havayoluyla taşınabilmekte, en acil talepleriniz karşılanabilmekte, paketleriniz kırılmadan, ezilmeden, fiziksel ve kimyasal özellikleri bozulmadan, tazelikleri kaybolmadan alıcılarına ulaştırılabilmektedir.

Uçak Kargo Hizmeti

Uçak kargo hizmetimiz ile havalimanı bulunan illerde paketleriniz en geç 24 saat içinde teslim edilebilmektedir. İşleyişimiz son derece basit olup başlıca şu şekilde gerçekleştirilmektedir:

  • Çağrı merkezimiz kargo hizmeti vermek için her zaman hazır ve nazırdır. Bizimle iletişime geçtiğinizde nereden nereye, nasıl bir paket göndermek istediğiniz, kimlik bilgilerinizi sorulur ve randevu oluşturulur.
  • Randevu saatinde kuryemiz adresinize gelerek paketi imza karşılığında teslim alarak havalimanına doğru yola çıkar.
  • Kuryemiz paketinizi tarifeli uçağa yetiştirir ve teslim eder.
  • Alıcının bulunduğu havalimanında uçağın inişinde kuryemiz hazır olur ve paketinizi teslim alır.
  • Paketi teslim alan kuryemiz alıcı adresine doğru hareket edip imza karşılığı paket teslimi yapar ve süreci sonlandırır.
  • İsteğe göre hizmetimiz kapıdan kapıya, kapıdan havalimanına, havalimanından havalimanına ya da havalimanından kapıya gibi farklı şekillerde tercih edilebilir.

Uçak kargo uygulamamızla taşınabileceklerin sayısı son derece geniştir. Özellikle acil ulaştırılması gereken paketler için en ideali hava kargodur. Bununla birlikte tıbbi ilaçlar, ihale belgeleri, okul kayıt belgeleri, bankacılık evrakları gibi aynı gün içinde gereken her türlü paket taşınabilir. Firmamız kaliteli, hızlı ve güvenli çözümleri en uygun fiyatla birleştirerek her defasında beklentilerin üzerinde sonuçlara imza atmaktadır.

Motor Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargoyu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp