İçeriğe geç

İstoç Kurye

İstoç Kurye
İstoç Kurye

Alanında uzman ekibi, son teknoloji donanımlı araçları ve kaliteli hizmetleri ile her zaman ön plana çıkmayı başaran firmamız Motor Kurye, İstoç kurye hizmetleri ile yanınızda olmaya devam etmektedir. Uzun yıllar boyunca kurye sektöründe çalışarak edinmiş olduğumuz bilgi ve birikimlerle profesyonel bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Müşterilerimizin istek ve gereksinimlerine uygun pek çok çözüm seçeneği sunarak aradığı hizmeti bulmalarını sağlıyoruz. Sektörde ortaya çıkan yenilikleri her zaman en yakından takip ederek modern bir şekilde hizmet veriyoruz. Müşterilerimizin İstoç kurye hizmetlerimiz ile ilgili yapmış olduğu değerlendirmelere çok önem veriyoruz. Almış olduğumuz değerlendirmeler neticesinde kendimizi her geçen gün daha fazla geliştirmeye çalışıyoruz.

İstoç kurye hizmetleri ile adımızdan sık sık söz ettirmeye devam ediyoruz. Her zaman son teknoloji ve donanımlı motorlar ile hizmet vererek kalitemizi ortaya koyuyoruz. Motorlarımızın düzenli bir şekilde bakımlarını yaptırarak herhangi bir sorunun meydana gelmesini önlüyoruz. Çalışanlarımızın güvenliğini de çok önemsiyoruz. Kaliteli sürüş keyfi yaşamaları için gerekli olan tüm ekipmanları temin ediyoruz.

İstoç kurye hizmetlerimizi daha iyi bir şekilde sunabilmek için çalışmalarımızı iş birliği içerisinde sürdürüyoruz. Destek ekibimiz yol durumuna, hava durumuna ve şehrin durumuna göre kuryemizi bilgilendirmektedir. Kuryemiz aldığı bilgiler doğrultusunda gerekli tedbirleri alarak herhangi bir sorun çıkmadan alıcının adresine ulaşım sağlamaktadır.

İstoç Kurye Hizmeti

İstoç kurye hizmetlerimiz sayesinde pek çok gönderinizi kısa süre içerisinde ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaştırıyoruz. Taşıma hizmeti verdiğimiz gönderi çeşitlerinden bazıları şunlardır:

 • Kıyafet, ayakkabı, çanta, aksesuar ve takı çeşitleri
 • Teknolojik aletler
 • Yiyecek ve içecek çeşitleri
 • Belge, dosya, evrak, fatura vb.
 • Kırtasiye ürünleri
 • Kişisel bakım ve kozmetik ürünleri
 • Sağlık ürünleri
 • Ev ve yaşam ürünleri
 • Süpermarket ve temel gıda ürünleri
 • Kimlik, para, ruhsat, ehliyet, cüzdan, pasaport vb.
 • Yedek parça
 • Petshop ürünleri
 • Kırtasiye ürünleri
 • Hediyelik eşya çeşitleri

Gönderilerinizin sorunsuz bir şekilde alıcısına teslim edilmesi için alınması gereken tüm önlemleri eksiksiz bir şekilde alıyoruz. Önlemlerimize rağmen İstoç kurye hizmetlerimiz sırasında bir sorun yaşamanız durumunda her zaman yanınızda olarak sorunu kısa süre içerisinde hallediyoruz. Hizmetlerimizin her zaman arkasında durarak garantili bir şekilde hizmet veriyoruz. Kurye hizmetlerimizin her aşamasında müşterilerimiz ile iletişim halinde kalıyoruz. Gönderinizin teslim edilip edilmediği, ne zaman teslim edileceği, doğru kişiye teslim edilip edilmediği hakkında bilgilendirmeler yapıyoruz.

İstoç kurye hizmetlerinden faydalanmak isteyen kişilerin en çok merak ettiği konu fiyat konusudur. Fiyatlar tercih etmiş olduğunuz firmadan firmaya göre değişkenlik göstermektedir. Bizler Motor Kurye firması olarak her zaman makul fiyatlar ile faaliyet gösteriyoruz. Kampanyalı teklifler yaparak müşterilerimize ekonomik açıdan elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Hizmetlerimizden yararlanmak için bize ulaşım sağladığınız zaman size en kısa süre içerisinde yanıt veriyoruz. Sizlerden isim, soy isim, adres ve gönderiniz hakkında bilgiler alıyoruz. Aldığımız bilgiler neticesinde adresinize en yakın mesafede bulunan kuryemizi sizlere yönlendiriyoruz. Kısa süre içerisinde adresinize gelen kuryemiz gönderinizi alarak istediğiniz adrese teslim etmektedir.

İstoç Kurye hizmetlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi almak ya da avantajlı fiyatlarımızdan en iyi şekilde faydalanmak için istediğiniz zaman bize ulaşım sağlayabilirsiniz. İş yerimizi ziyaret edebilir, WhatsApp hattımıza mesaj gönderebilir ve telefon numaramızı arayabilirsiniz. Size anında cevap vererek aklınıza takılan soruları yanıtlamaya çalışıyoruz. Aklınızda herhangi bir soru işareti bırakmayarak bize tam anlamıyla güven duymanızı sağlıyoruz.

Motor Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargoyu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp