İçeriğe geç

Atışalanı Kurye

Atışalanı Kurye
Atışalanı Kurye

Esenler’e bağlı olan Atışalanı, ilçenin merkezi konumundadır. Yerleşim yeri olarak kalabalık ve aynı zamanda iş yerleri ve ofislerin de yer alması sebebiyle bir ticaret alanıdır. Bu sebeple de trafik yoğunluğu kaçınılmazdır. Semtte kurye hizmetine duyulan ihtiyaç her geçen gün artmaktadır. Biz de firma olarak semtimize Atışalanı kurye olarak hizmet veriyoruz.

Günün her saatinde neredeyse trafik akışının olduğu semtte biz de günün her saati için kurye hizmeti sunuyoruz. En acil kurye seçeneği ile gece gündüz demeden 24 saat hizmete devam ediyoruz. Nerede bulunursanız bulunun firmamıza ulaştığınız anda adres kaydınız alınır. İster evde olun ister büroda ister hastanede bizim için fark etmez. Kuryelerimiz verdiğiniz adrese gelerek paketinizi alır, yine alıcı için verdiğiniz adrese ulaştırır. Alıcı paketinizi aldığında da size bir bildirim gelir. Böylece en hızlı ve güvenilir bir şekilde teslimatınız gerçekleşmiş olur.

Atışalanı kurye hizmeti verirken paketinizin yasal olarak taşınmasına sakınca olmayan malzemelerden olmasına özen gösteriyoruz. Hem kuryelerimizin hem de trafikteki sürücülerin hayatını tehlikeye sokacak paketleri taşımıyoruz.

Atışalanı kurye ile güvenli bir teslimat sağlıyoruz. Gönderiniz narin, hassas dahi olsa hasar görmeden, sorunsuz bir şekilde verdiğiniz adrese teslim ediyoruz. Taşıdığımız ürün çeşidi çok farklı olmakla birlikte her ürüne aynı özen ve titizlikle yaklaşıyoruz. Davetiyeden çiçeğe, laboratuvar malzemelerinden ilaçlara her türlü ürünü taşıyoruz. Bankaların ve hukuk bürolarının evraklarını, belgelerini en hızlı ve güvenilir şekilde ulaştırıyoruz.

Gönderilerinizi alıcı haricinde kimseye teslim etmiyoruz. Kuryelerimiz gönderilerinizi aldığında güvenliğinden de sorumlu olmuş oluyor. Bu sebeple de en titiz şekilde taşıyor.

Atışalanı kurye hizmeti verirken hem personelimizin hem de firma işleyişimizin ileri teknolojiyi takip ederek olmasına özen gösteriyoruz. Kaliteli bir hizmet için profesyonel bir şekilde çalışan personelin önemi yadsınamaz. Aynı zamanda firmamızın kullandığı yazılımdan alt yapıya, motosikletlerden diğer araçlara her türlü şekilde en kaliteli hizmet için uluslararası standartlardaki seviyeyi yakalamaya gayret ediyoruz.

Atışalanı Kurye Hizmeti

Atışalanı kurye hizmeti verirken personelimizin alanında tecrübeli olmasına önem veriyoruz. İletişim yeteneklerinin kuvvetli olmasına özen gösteriyoruz. Her şeyden önce çözüm odaklı düşünen kişiler arasından seçiyoruz. Kuryelerimizin ise sorumluluk sahibi, yardımlaşarak işlerini koordine edebilen, herhangi bir sorunla karşılaştığında çözüm üretebilen, trafikte saygılı, kurallara uyabilen, sürüş becerileri iyi, fiziksel olarak dayanıklı kişileri seçmeye gayret ediyoruz. Bu unsurlar hizmetteki kaliteyi etkilemektedir.

Elbette ki kullanılan aracın donanımı da mühimdir. İyi bir donanımla düzenli bakıma sahip olan motosikletlerimiz veya araçlarımız trafikte sorunsuz bir şekilde yol almayı sağlamaktadır. Bu da hızlı ve güvenilir bir teslimat için gereklidir.

Atışalanı kurye olarak belirlediğimiz fiyatlar kişiye özgüdür. Çünkü bizim verdiğimiz hizmet tamamen müşteri odaklı olup müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre düzenlenmiştir. Firmamızı aradığınızda en acil şekilde teslimat istediğinizde kuryemiz en kısa sürede adresinize gelip paketi alır ve alıcıya en geç 45 dakika içinde teslim eder. Hız noktasında tercihe göre farklı seçenekler sunan firmamız kişiye özel hizmet vermektedir. Dolasıyla her hizmetin bedeli de kendi içinde farklıdır. Fiyatları en uygun seviyede tutmaya çalışan firmamızın dikkat ettiği bazı unsurlar vardır. Bu faktörler şöyledir:

  • Adresler arası mesafe
  • Kuryenin hızı
  • Gönderinin hangi saat diliminde teslim edileceği
  • Paketin boyutu.

Bütün bunlar fiyatı etkilemektedir. Daha detaylı bilgi almak için çağrı merkezimizi arayabilir, aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Acarkent kurye
Motor Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Acarkent kurye
Uçak kargo için Turkish Cargoyu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp