İçeriğe geç

Atatürk Havalimanı Uçak Kargo

Atatürk Havalimanı Uçak Kargo
Atatürk Havalimanı Uçak Kargo

Şehir içi kurye hizmetlerimizin yanına şehir dışı gönderileriniz için uçak kargo uygulamalarımızı, hızlı çözümler sunmak adına ekledik. Sektördeki tecrübelerimiz ışığında 60’tan fazla şehre uçak kargo ayrıcalığıyla aynı gün teslimat garantisi veriyoruz. Atatürk Havalimanı uçak kargo hizmetlerimizle havalimanı bulunan tüm noktalara hızlı ve kalite teslimatlar gerçekleştiriyoruz.

Taleplerinize göre hizmetlerimizi şekillendirerek en doğru işlemlerden faydalanmanızı sağlıyoruz. Ürünlerinizi dilerseniz kapınızdan alarak ilk uçak seferlerine yetiştiriyoruz. Taşıyacağımız gönderilerin içerikleri detaylarında herhangi bir ayrım yapmadan hepsi için aynı özeni göstererek dikkatli bir taşıma sağlıyoruz.

Atatürk Havalimanı uçak kargo hizmetlerimizi uzman kadromuz ve son model araçlarımız sayesinde çabucak gerçekleştiriyoruz. Kurallara uyan, ne istediğinizi bilen ve gelişim konusunda sürekli kendisine kazanımlar sağlayan tecrübeli kadromuz sayesinde, şehir dışı gönderilerinizi günlerce beklemenize gerek kalmadan çok kısa süreler içinde alıcılarına ulaştırıyoruz.

Şehir dışı gönderileri konusunda tüm müşterilerimize pratik çözümler üretiyoruz. Bizimle irtibata geçtiğiniz ilk anda en uygun hizmet çeşidini belirleyerek planlama sürecimizi başlatıyoruz. Belirttiğiniz adreslerinizden motor kuryelerimiz ile paketlerinizi alarak havalimanına götürüyoruz. Eğer paketlerinizin boyu veya adedi motorlarımıza sığmayacak durumdaysa, özel teslimat araçlarımızı adresinize yönlendiriyoruz.

Tüm acil gönderilerinizi yine süratle adresinizden teslim alıyoruz. Acil ihtiyaçlarınızda bulunduğunuz konuma göre 15 ile 90 dakika arasında yanınıza gelerek gönderilerinizi teslim alıyoruz. Şehir içinde kuryelerimizin yol bilgisi çok üst seviyede olduğu için hiçbir noktaya ulaşmakta zorluk yaşamıyoruz. 7 gün 24 saat tüm imkanlarımızı sizler için seferber ediyoruz. Gündüz veya gece ayrımı yapmadan her an Atatürk Havalimanı uçak kargo hizmetlerimizi ayağınıza kadar ulaştırıyoruz.

Anlaşma sağladığımız uçak kargo firmaları aracılığıyla gönderileriniz için kusursuz bir teslimat sunuyoruz. Zamandan oldukça tasarruf ettiğimiz uygulamalarımızın tüm aşamalarında müşteri hizmetlerimiz ile her zaman sizlerle iletişimde olabiliyoruz.

Atatürk Havalimanı Uçak Kargo Hizmeti

Taşınması adına yasaklama veya kısıtlama bulunmayan tüm ürünlerinizi teslim alabiliyoruz. Evrak, sözleşme, ticari gönderi, değerli eşya, her çeşit malzeme, bireysel gönderi ve kırılacak eşya gibi dilediğiniz her tür ürünü güvencemiz altında sahiplerine ulaştırıyoruz. Hiçbir taşıma bölümünde sorun yaşamamak adına bilgi birikimimiz ve hassas yaklaşımlarımızla hasarsız bir teslimat deneyimi sunuyoruz.

Atatürk Havalimanı uçak kargo işlemlerimizde her zaman daha iyi hizmeti sizlere ulaştırmak için yenlikleri yakından takip ediyoruz. Hizmetlerimizi kolaylaştırmak ve hep daha yukarılara taşımak adına işimize yarayacak bütün uygulamaları anında işlem adımlarımıza dahil ediyoruz. Bu sayede memnuniyetinize verdiğimiz önemi daha fazla yükseltmeyi amaçlıyoruz.

İş planlamamızın devamlılığında en ufak bir aksilik yaşamamak için araç ve motorlarımızın bakımlarını ihmal etmiyoruz. Periyodik bakımlar ve sürekli hale getirdiğimiz kontroller, hızımıza hız katarken diğer yandan kaliten kopmamamıza oldukça fayda sağlıyor.

Atatürk Havalimanı uçak kargo hizmetlerimizin fiyatlarını gönderilerin gideceği yol mesafesi, tercih edilecek taşıma sistemi ve paket ölçülerine göre belirliyoruz. Fiyat politikamız gereği ücretlendirme tarifelerimizi ulaşılabilir bir seviyede ve piyasa şartlarının altında tutarak kazanacağınız faydaları yukarılara taşımayı amaçlıyoruz.

Şehir dışı gönderileriniz için en doğru tercih olacak olan Atatürk Havalimanı uçak kargo hizmetlerimizden faydalanmak için acele edin. Elde edeceğiniz kazanımların hizmetlerimiz aracılığıyla ne kadar yükseleceğine tanıklık ederek görmek için bizi hemen arayın. Hızlı, güvenilir ve kaliteli uygulamalarımız ile vadettiğimiz avantajları, bir araya topladığımız hizmet çeşitliliğimizle en üst noktalarda yakalayın. Tüm müşterilerimize yaşattığımız memnuniyet sayesinde motivasyon konusunda sıkıntı çekmeden sürekli olarak müşteri odaklı hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz.

Motor Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargoyu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp