İçeriğe geç

Kurye Fiyatları

Kurye Fiyatları
Kurye Fiyatları

Günümüz dünyası hız ve tempoyu bir arada getirerek insanları her şeye yetişmeye davet ediyor. Özellikle de büyük şehirlerde yaşayanlar için bir işi halletmek bir semtten başka bir semte geçmek bile bazen çok zaman alabiliyor. Günlük programı yoğun kişiler için her şeyi tek başına halletmek veya her şeye yetişmeye çalışmak oldukça zorlayıcı hale geldi. Bunun için artık insanlar trafiğe çıkmadan en kısa yoldan işlerini halletmek istiyor. Bu ihtiyaç dolayısıyla bir gönderinin bir yerden başka bir yere teslim edilmesi artık çok kolay.

Bizim gibi kurye hizmeti veren firmalara olan ihtiyaç arttıkça bizim de hizmet alanımız genişliyor. Hem birçok işletme hem de pek çok kişi artık hızlı ve güvenilir kurye hizmetlerinden istifade ediyor. Kurye hizmetinin kendisine getirdiği avantajlı yanlardan faydalanarak zamandan tasarruf ediyor. Kurye fiyatları ile ilgilenmeden önce kendisine sağladığı avantajları önemsiyor.

Kurye fiyatları nasıl belirlenir ve fiyatları nedir gibi sorulara geçmeden önce bir kurye hizmetinin kişiye veya şirkete sağladığı avantajları sıralayalım:

  • Kurye hizmeti alan kişi, özellikle de acil bir teslimatı varsa gönderisinin en süratli şekilde alıcıya ulaşacağını bilir. Önemli belgeler, paketler, özel hediyeler vb. gibi akla gelecek yasal prosedüre uygun her türlü gönderi alıcısına hızlı bir şekilde ulaştırılır.
  • Profesyonel ekibimiz gönderinin en güvenli şekilde taşınmasını sağlar. Kuryelerimiz adresinizden gelip aldığı paketi alıcının adresine teslim edene kadar büyük bir sorumluluk üstlenmiş olur. Teslimat gerçekleşene kadar paketiniz emin ellerde güvenle taşınır.
  • Takip numarası ile gönderinizin durumunu an ve an izleme imkânınız olur.
  • Esnek hizmet anlayışı ile 24 saatin herhangi bir zaman diliminde hizmet talep edebilirsiniz.
  • Kalite standartlarının da üstünde hizmet vererek en hatasız kurye hizmeti sağlıyoruz.
  • Özellikle zamandan tasarruf sağlayarak işletmelerin ve bireylerin zaman ve kaynaklarını etkin şekilde kullanmalarına zemin hazırlıyoruz.

Böylesi profesyonel bir hizmet sağlayarak müşterilerimize kurye hizmetinin avantajlarını sağlıyoruz. Önceliğimiz müşterilerin memnuniyeti olduğu için kurye fiyatları belirlerken de bu önceliği esas alarak yola çıkıyoruz.

Kurye Fiyatları Hangi Faktörlerden Etkilenir?

Kurye fiyatları belirlenirken pek çok faktöre göre değişiklik gösterir. Bizim misyonumuz ilk olarak müşterilerimizin memnuniyetini temin etmek üzerinedir. Ekip arkadaşlarımız müşterilerimizin istek ve taleplerini gözlemler ve buna göre hizmet anlayışımız şekillenir. Bir kurye hizmetinden beklenen önemli unsurlar hız ve güvendir. Bu iki unsuru sağlarken hıza olan ihtiyacı da gözlemliyoruz. Herkesin gün içinde ihtiyaç duyduğu hız ve teslim süresi birbirinden farklılık gösteriyor. Biz de seçenekler oluşturarak hız farkına göre ücretlendirmeyi de derecelendiriyoruz. Bu da müşterilerimizin kullandığı hizmet kadarını ödemesini sağlıyor.

Kurye fiyatları tespit edilirken hız ve süre de dikkate alınır. Bu sebeple biz de oluşturduğumuz seçeneklerde müşterilerimize ödeme kolaylığı sağlamak istiyoruz. Normal, express ve vip kuryelerimizin hızı ve teslimat sürelerini birbirinden farklı tutuyoruz. Normal kuryemiz, 30 dakika içinde adresinizde olur. Teslimat süresi de 210 ila 240 dakika içinde değişir. En uygun kurye hizmetimiz budur. Daha hızlı bir gönderi ile teslimat isteyen müşterilerimiz için Express kuryemiz 90 ila 120 dakika içinde ulaşım sağlıyor. En hızlı ve acil durumlarda kullanılabilecek olan vip kuryemiz ise en uzak mesafe için bile ortalama 45 ila 60 dakika içinde adrese ulaşabiliyor.

Gönderinin boyutu, gönderinin hızı, gönderinin alıcı adresi ile müşteri adresi arasındaki mesafe, gönderinin zamanlaması gibi unsurlar kurye fiyatları belirlenirken etkin oluyor. Bunlar hesaplanarak müşterilerimizin kullandığı hizmet bedeli ortaya çıkıyor. Biz firma olarak bu unsurları baz alarak en ekonomik uygulamayı yapmaya gayret ediyoruz.

Motor Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargoyu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp